Získejte odhad tržní ceny svého bytu v Praze 9

Znám reálné ceny bytů
v Praze 9

Bydlím tady i pracuji. Mám proto dokonalý přehled. Vím, za kolik se byty nabízejí i jaká je jejich finální cena. Vývoj cen sleduji už od roku 2010.

Potřebuji váš byt vidět
na vlastní oči

Odhad přes telefon nebo počítač neudělám. Abych vám mohla říct tržní hodnotu, musím si byt projít, zjistit v jakém stavu je, kam směrují okna nebo třeba jak vypadají společné prostory.

Co ovlivňuje cenu

Adresa

Je rozdíl, jestli máte byt v Jablonecké s výhledem do parku, nebo v Kytlické, odkud je to daleko na metro. Cena se liší i podle dostupnosti parkování nebo provozu pod okny.

Dispozice

Při stanovení ceny je důležitý půdorys bytu. Musím vidět, jak prostorná je koupelna, jestli máte průchozí pokoje, nebo jestli jste při dřívější rekonstrukci probourali příčku.

Patro

Byty v nižších patrech mívají méně světla a po schodech chodí víc sousedů. Pokud bydlíte pod střechou, neobejdete se bez klimatizace.

Balkon, lodžie nebo terasa

Pár metrů čtverečních na sušení prádla, úschovu kola nebo na víkendovou snídani dokáže cenu bytu zvednout o statisíce korun.

Stav bytu

Je váš byt po rekonstrukci, nebo musí nový majitel počítat s generální opravou? S cenou pohne zejména stav oken, podlah nebo bytového jádra.

Stav domu

Cenu bytu zvýší i udržované společné prostory nebo nový výtah. Důležitý je také stav fondu oprav a fungování společenství vlastníků.

Chci odhad zdarma a bez závazků

Napište mi přes formulář nebo zavolejte na +420 774 849 270. Domluvíme si termín schůzky, byt si prohlédnu a řeknu vám, kolik za něj můžete dostat. 

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.